Ευχαριστήριο μήνυμα

ΓΕΥΜΑΤΑ ΑΓΑΠΗΣ

Συνεχίστηκε η διανομή γευμάτων αγάπης από το Δήμο Έδεσσας, με τη συνδρομή επιχειρήσεων της περιοχής, που συνέβαλαν αποφασιστικά στην προσπάθεια για συνέχιση των γευμάτων αγάπης σε άπορους συνδημότες μας κατά την περίοδο των εορτών. Είναι σίγουρο ότι σε περίοδο οικονομικής κρίσης οι άποροι συνδημότες μας δοκιμάζονται σκληρότερα από όλους και ο Δήμος Έδεσσας κάλεσε επιχειρήσεις να συνδράμουν την προσπάθεια.
Η κονσερβοποιία Κρόνος του κ. Δημήτρη Σαΐτη, τα Super Market Αφοί Κωνσταντινίδη και ο Πέτρος Γαλανός, ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα και με περισσή κοινωνική ευαισθησία και κοινωνική ευθύνη συνέβαλαν στην διαμόρφωση των πακέτων αγάπης που μοιράστηκαν σε άπορους συνδημότες μας.
Ο Δήμος Έδεσσας ευχαριστεί τις διοικήσεις των επιχειρήσεων και εύχεται η κοινωνική ευαισθησία των ιδιοκτητών τους να αποτελέσει παράδειγμα προς μίμηση για όλους τους επαγγελματίες της περιοχής.

Γραφείο Τύπου