Δημοτική Επιτροπή Διαβούλευσης

Printer-friendly versionSend by email

Πρόεδρος

Δήμαρχος

Μέλη

  1. Αντώνιος Μπουρδάνης, εκπρόσωπος του Τοπικού Συμβουλίου Νέων Δήμου Έδεσσας, με αναπληρώτρια την Ειρήνη Θωμαϊδου.
  2. Τρύφων Παπαδόπουλος εκπρόσωπος του Πολιτιστικού Συλλόγου «Βαρόσι» Έδεσσας, με αναπληρώτρια την Ελισάβετ Φράγκου.
  3. Γεώργιος Τοδίτσκας εκπρόσωπος της Ομοσπονδίας Επαγγελματιών Βιοτεχνών και Εμπόρων Ν. Πέλλας, με αναπληρωτή τον Κων/νο Τράπκο.
  4. Ιωάννης Βαρσαμίδης  εκπρόσωπος του Σωματείου Πωλητών Λαϊκών Αγορών Ν. Πέλλας «Η ΈΔΕΣΣΑ», με αναπληρωτή τον Πέτρο Γκάνα.
  5. Ιγνάτιος Κετσιτζίδης εκπρόσωπος του Δικηγορικού Συλλόγου Έδεσσας, με αναπληρώτρια την Λεμονιά Γαϊσίδου.
  6. Σταύρος Πουρτουλίδης εκπρόσωπος του Συλλόγου Τριών Τέκνων Επαρχίας Έδεσσας «Οι Τρεις Ιεράρχες», με αναπληρωτή τον Ιωάννη Ανεστάκη.
  7. Ιωάννης Λευθέρης εκπρόσωπος του Σώματος Ελλήνων Προσκόπων, με αναπληρωτή τον Κωνσταντίνο Γιαβανίδη.
  8. Αλέξης Ιτσόπουλος εκπρόσωπος του Συλλόγου Ελευθέρων Επαγγελμάτων Άρνισσας, με αναπληρωτή τον Τρύφωνα Κορίση.
  9. Ευάγγελος Λυμπάρης εκπρόσωπος του Συλλόγου Προστασίας Λίμνης Βεγορίτιδας, με αναπληρωτή τον Ηλία Κάρτα.
  10. Αικατερίνη Γαλανού εκπρόσωπος του Συλλόγου «Εδεσσαϊκό θέατρο», με αναπληρώτρια τoν Παναγιώτη Γαρτσιώνη.
  11. Γεώργιος Φωτιάδης εκπρόσωπος του Συλλόγου Διπλωματούχων Μηχανικών μελών ΤΕΕ Ν. Πέλλας, με αναπληρωτή τον Κωνσταντίνο Χουλιάρα.
  12. Ευάγγελος Κυριακού εκπρόσωπος της Ένωσης Προστασίας Καταναλωτών Έδεσσας, με αναπληρώτρια την Αργυρώ Ιακωβάκη.
  13. Δημήτριος Ευαγγελίδης εκπρόσωπος του Συλλόγου Βιβλιόφιλων Έδεσσας, με αναπληρωτή τον Παύλο Λιάζο.
  14. Λάζαρος Τσορμπατζόγλου εκπρόσωπος του Φ.Ο.Ε., με αναπληρωτή τον Νικόλαο Πασχαλίδη.
  15. Ιωάννα Διαμαντή εκπρόσωπος του Επιμελητηρίου Πέλλας, με αναπληρωτή τον Αντώνιο Σιγάλα.
  16. Αικατερίνη Φυσικούδη εκπρόσωπος του Οδοντιατρικού Συλλόγου, με αναπληρωτή τον Μιλτιάδη Σταλίκα.
  17. Ηλίας Ιακωβάκης εκπρόσωπος του Φιλοπρόοδου Συλλόγου Έδεσσας «Μέγας Αλέξανδρος», με αναπληρωτή τον Ιωάννη Σταματίου.
  18. Ροζαλία Γαβριηλίδου εκπρόσωπος του Συλλόγου Ποντίων Έδεσσας «Ο Άγιος Θεόδωρος Γαβράς», με αναπληρωτή τον Κων/νο Καλλιανίδη.
  19. Ιωάννης Γκουράνης εκπρόσωπος του Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου Έδεσσας, με αναπληρωτή τον Βασιλική Βότση.
  20. Παρθένα Ανδρεάδου εκπρόσωπος του Τεχνικού Επιμελητηρίου Ελλάδος – Τμήμα Κεντρικής Μακεδονίας, με αναπληρωτή τον Σωτήριο Δραγούμη.
  21. Μιχαήλ Μαλουμίδης εκπρόσωπος της Ένωσης Αγροτικών Συνεταιρισμών Έδεσσας – Σκύδρας, με αναπληρωτή τον Σάββα Μωϋσιάδη.
  22. Εύχαρις Αλμπάνογλου εκπρόσωπος της Κίνησης Δημοτών Έδεσσας για την Κοινωνία τον Πολιτισμό και το Περιβάλλον «Ίων Δραγούμης», με αναπληρωτή τον Νικόλαο Σιδήρογλου.
  23. Παρασκευή Βαλιώζη εκπρόσωπος του Πολιτιστικού Συλλόγου Κ. Γραμματικού «ΠΑΤΡΙΑΡΧΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ», με αναπληρώτρια την Ευτέρπη Τζουβάρα
  24. Σοφία Συμεωνίδου εκπρόσωπος του Πολιτιστικού -  Χορευτικού Συλλόγου Έδεσσας, με αναπληρώτρια την Στέλλα Δέλιου – Συμεωνίδου.
  25. Αντώνιος Παρίζας εκπρόσωπος του Αναγκαστικού Συνεταιρισμού Αδιαιρέτου Δάσους Γραμματικού, με αναπληρωτή τον  Θωμά Σεραφείμ.
  26. Γεωργία Κικίδου εκπρόσωπος της Εθνικής Συνομοσπονδίας Ατόμων με Αναπηρία, με αναπληρωτή τον Βασίλειο Μπαντή.
  27. Αντώνιος Παππάς εκπρόσωπος του Σωματείου Καφεζυθεστιατόρων, με αναπληρωτή τον Γεώργιο Γιώση.
  28. Νεκτάριος Ελμαλόγλου εκπρόσωπος του Εμπορικού Συλλόγου Έδεσσας, με αναπληρωτή το Δημήτριο Βοσνάκη.
  29. Θωμάς Μουμτσιδέλης εκπρόσωπος του Ιατρικού Συλλόγου Ν. Πέλλας με αναπληρωτή τον Στυλιανό Καλούδη
  30. Δαμιανός Καρακελίδης εκπρόσωπος του Συνδέσμου Επίσημων Διαιτητών Ποδοσφαίρου Ν. Πέλλας με αναπληρωτή τον Αναστάσιο Κλατσίδη
  31. Μιχαήλ Πρόϊος
  32. Ιωάννης Σημάδης
  33. Ιωάννης Βλαδίκας
  34. Δημήτριος Μποζίνης
  35. Γεώργιος Βλαδίκας
  36. Κωνσταντίνος Καφετζής
  37. Δημήτριος Ασβεστόπουλος
  38. Πέτρος Γαλανός
  39. Ευστράτιος Καφετζής
  40. Αβραάμ Απάζογλου