Πρόσκληση προς τα μέλη της Οικονομικής Επιτροπής Δήμου Έδεσσας

Σας προσκαλούμε να έρθετε στο Δημαρχείο Έδεσσας τη Παρασκευή 4 Απριλίου 2014 και ώρα 09:00 για συνεδρίαση και λήψη αποφάσεων  στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1.    Απευθείας ανάθεση έργου με τίτλο «Επέκταση αρδευτικού δικτύου Νησίου» προϋπολογισμού 11.076,64€.

2.    Επικύρωση Πρακτικού Πρόχειρου Διαγωνισμού για την ανάδειξη αναδόχου εκτέλεσης του έργου «Διαμόρφωση εισόδου Αγίου Αθανασίου».

3.    Επικύρωση Πρακτικού Πρόχειρου Διαγωνισμού για την ανάδειξη αναδόχου εκτέλεσης του έργου «Κατασκευή πεζοδρομίων στην Άρνισσα».

4.    Παραλαβή μελέτης «Προμελέτη ενεργειακής αναβάθμισης 4ου Δημοτικού Σχολείου Έδεσσας».

5.    Παραλαβή μελέτης « Μ.Π.Ε. ανόρυξης γεώτρησης αρδευτικού δικτύου Τ. Κ. Άρνισσας».

6.    Έγκριση έκδοσης εντάλματος προπληρωμής για την αντιμετώπιση δαπανών επέκτασης και βελτίωσης δικτύου ηλεκτροφωτισμού του Δήμου Έδεσσας.

7.    Ψήφιση πιστώσεων του προϋπολογισμού του Δήμου.

8.    Απόκρουση δικογράφων για την υπεράσπιση των συμφερόντων του Δήμου.

9.    Επικύρωση πρακτικών δημοπρασίας για ενοικίασης έξι (6) αγροτεμαχίων στην Τ. Κ. Περαίας.

Ο Πρόεδρος της

Οικονομικής Επιτροπής