Πρόσκληση προς τα μέλη της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής Δήμου Έδεσσας

Σας προσκαλούμε να έρθετε στο Δημαρχείο Έδεσσας την Παρασκευή 9 Αυγούστου 2013 και ώρα 10.00 για συνεδρίαση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης:

1.     Εισήγηση στο Δημοτικό Συμβούλιο για έκδοση κανονιστικής απόφασης που αφόρα μετρά κυκλοφοριακής ρύθμισης στο Δήμο Έδεσσας.

2.     Προέγκριση αδειών ίδρυσης καταστημάτων υγειονομικού ενδιαφέροντος κ.λπ..

3.     Εισήγηση προς το Δημοτικό Συμβούλιο για αναγκαστικές εκταφές (ανακομιδές οστών) στο κοιμητήριο της Έδεσσας.

3. Εισήγηση προς το Δημοτικό Συμβούλιο για την αντικατάσταση δένδρων του πεζοδρομίου στην αφετηρία των ταξί.

4. Εισήγηση προς το Δημοτικό Συμβούλιο για την κοπή τεσσάρων δένδρων Ακακίας ποικ. Κων/πόλεως στην οδό 18ης Οκτωβρίου 44, λόγω αλλεργίας.

5.     Εισήγηση προς το Δημοτικό Συμβούλιο για την αντικατάσταση δένδρων Ακακίας ποικ. Κων/πόλεως στην Έδεσσα.

Ο Πρόεδρος της

Επιτροπής Ποιότητας Ζωής