Διανομή προϊόντων χωρίς μεσάζοντες
![Printer-friendly version Printer-friendly version](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Όπως είχε ανακοινωθεί, ο Δήμος Έδεσσας σε συνεργασία με το Σύλλογο Εργαζομένων ΟΤΑ Νομού Πέλλας, φορείς και ενεργούς πολίτες, θα προχωρήσει στη διάθεση προϊόντων στους πολίτες χωρίς μεσάζοντες.
Η διάθεση των προϊόντων (λάδι και όσπρια) θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη, 13 Δεκεμβρίου 2012 και ώρα 10:00 π.μ. στην αλάνα δίπλα στο χώρο που γίνεται η λαϊκή αγορά της Έδεσσας.