Ο Δήμαρχος Έδεσσας

ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ

Ανοικτό διεθνή διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές και κριτήριο κατακύρωσης το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης σε ακέραιες μονάδες επί της νόμιμα διαμορφούμενης μέσης τιμής  λιανικής όπως αυτή προσδιορίζεται από την Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας Περιφερειακή Ενότητα Ν. Πέλλας- Τμήμα Εμπορίου αναφορικά με τα καύσιμα και τη χαμηλότερη τιμή (ανά μονάδα μέτρησης) αναφορικά με τα ελαιολιπαντικά, για την «Προμήθεια Υγρών Καυσίμων και ελαιολιπαντικών για τις ανάγκες του Δήμου και των Νομικών του Προσώπων για το χρονικό διάστημα 1/8/2014 μέχρι 31/7/2015» με ενδεικτικό προϋπολογισμό 772.873,01  συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 23%.

Στα συνημμένα αρχεία θα βρείτε την Διακήρυξη και τα υπόλοιπα τεύχη του διαγωνισμού

ΑρχείοΜέγεθος
diakhriksi_ygron_kausimon.zip450.27 KB