Ο Δήμαρχος Έδεσσας προκηρύσσει ανοικτό μειοδοτικό διαγωνισμό με σφραγισμένες προσφορές συμπληρωμένου τιμολογίου και με κριτήριο επιλογής τη Χαμηλότερη Τιμή, σύμφωνα με τις διατάξεις του ΕΚΠΟΤΑ (Υπ. Αποφ. 11389/93), για την «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΦΩΤΙΣΤΙΚΩΝ ΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΩΝ ΣΤΟΝ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΡΙΖΑΡΙΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ», σύμφωνα με τους όρους της αναλυτικής Διακήρυξης.

Οι Ενδιαφερόμενοι μπορούν να παραλαμβάνουν τα παραπάνω τεύχη, μέχρι και πέντε (5) ημέρες πριν από τη λήξη της προθεσμίας υποβολής των προσφορών, από τα γραφεία της Τεχνικής Υπηρεσίας του Δήμου Έδεσσας με την καταβολή ποσού 20 ευρώ. Η Υπηρεσία που διεξάγει το διαγωνισμό παραδίδει τα τεύχη το αργότερο εντός δυο (2) ημερών από την παραλαβή της αίτησης.

Επίσης, παρέχεται ελεύθερη, άμεση και πλήρης πρόσβαση στη Συγγραφή Υποχρεώσεων και τα λοιπά τεύχη του παρόντος διαγωνισμού στην ιστοσελίδα μας