ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΚΑΛΑΝΤΑ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
Την χορωδία της ΙΙας Μεραρχίας Πεζικού υποδέχτηκαν ο Δήμαρχος Έδεσσας, Δημήτριος Γιάννου και όλο το ανθρώπινο δυναμικό του Δήμου
![Printer-friendly version Printer-friendly version](/sites/all/modules/print/icons/print_icon.gif)
Την χορωδία της ΙΙας Μεραρχίας Πεζικού υποδέχτηκαν ο Δήμαρχος Έδεσσας, Δημήτριος Γιάννου και όλο το ανθρώπινο δυναμικό του Δήμου. Οι χριστουγεννιάτικες μελωδίες πλημμύρισαν το κτίριο και δημιούργησαν ένα ωραίο χριστουγεννιάτικο κλίμα. Στο τέλος της μικρής γιορτής ανταλλάχθηκαν ευχές αγάπης και ευτυχίας.
Γραφείο Τύπου
Δήμου Έδεσσας