Επίσκεψη του ΤΟ.ΣΥ.Νέων Έδεσσας στο σταθμό αιμοδοσίας του Νοσοκομείου Έδεσσας

Σήμερα, ο Πρόεδρος του ΤΟ.ΣΥ.Ν Δήμου Έδεσσας Αντώνης Μπουρδάνης επισκέφτηκε μαζί με νέους, τον σταθμό αιμοδοσίας του νοσοκομείου Έδεσσας για την πραγματοποιήση του τέστ του ιου AIDS...
aimodosia1.jpg

TΟΠΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΝΕΩΝ
ΔΗΜΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ
Ταχ.Δ/νση: Πλατεία Αιγών 1, Τ.Κ: 58200 Έδεσσα,Τηλ.: 2381022966,e-mail:dsn@edessacity.gr

Έδεσσα 1-12-2011
Δελτίο Τύπου

Θέμα: Επίσκεψη του ΤΟ.ΣΥ.Νέων Έδεσσας στο σταθμό αιμοδοσίας του Νοσοκομείου Έδεσσας.

Τα μέλη του Δ.Σ ευχαριστούμε θερμά για την συνεργασία, τον Διοικητή του ενοποιημένου νοσοκομείου Έδεσσας – Γιαννιτσών Παύλο Μάρκου καθώς και τους υπεύθυνους του σταθμού αιμοδοσίας, Νούση Σταύρο (Διευθυντή), Αλεξίου Χριστίνα (Επιμελήτρια), Δίου Σοφία (Προισταμένη), Όρλη Ιωάννη (Τεχνολόγο), Ευσταθιάδου Δάφνη (Νοσηλεύτρια) και Μπέκτση Ευαγγελία (Νοσηλεύτρια).

Ο Πρόεδρος
ΤΟ.ΣΥ.Ν Δήμου Έδεσσας    Η Γραμματέας