Συνέντευξη τύπου για Διεθνές Συνέδριο

ΔΗΜΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

Γραφείο Τύπου

Τηλ. 23813 50785

e-mail: press@edessa.gr                                                Έδεσσα  09/10/2014

Προς:  Μέσα ενημέρωσης

και δημοσιογράφους

Συνέντευξη τύπου για Διεθνές Συνέδριο

Ο Δήμαρχος Έδεσσας κ. Δημήτρης Γιάννου και ο Πρόεδρος της Οργανωτικής Επιτροπής του 18ου  Διεθνούς Συνεδρίου της CESH «Τα Σπορ στην Εκπαίδευση από την Αρχαιότητα έως σήμερα» κ. Χριστόδουλος Φανιόπουλος, σας προσκαλούν σε συνέντευξη τύπου για το συνέδριο.

Η συνέντευξη τύπου θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο, 11 Οκτωβρίου 2014 και ώρα 12:00 στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου Έδεσσας.

Γραφείο Τύπου

ΑρχείοΜέγεθος