ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΣΥΝΟΔΕΥΤΙΚΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΤΕΒΑ

Π.Ε. Πέλλας

Εταίρος: Δήμος Έδεσσας

Δημοτική Ενότητα: Βεγορίτιδας

Η Περιφερειακή Ενότητα Πέλλας ως επικεφαλής εταίρος της Κοινωνικής Σύμπραξης Πέλλας σε συνεργασία με τον Δήμο Έδεσσας, θα πραγματοποιήσει προβολή εκπαιδευτικού και οπτικοακουστικού υλικού, την Τετάρτη 4 Μαίου 2022, στο Κέντρο Νεότητας, της Βεγορίτιδας.  Θα πραγματοποιηθεί προβολή των εξής ταινιών:

«COCO» στις 17:00 μ.μ.

«Μαγικός Καθρέφτης» στις 19:00 μ.μ.

Στόχος της συγκεκριμένης δράσης είναι να ψυχαγωγήσει τους ωφελούμενους του ΕΠ ΤΕΒΑ προβάλλοντας αγαπημένες ταινίες για όλη την οικογένεια μιας και πολλές φορές η πρόσβαση τους σε ψυχαγωγικές δραστηριότητες είναι περιορισμένες, ιδίως και μετά με την εμφάνιση της Παγκόσμιας πανδημίας του κορωνοϊού.

Θα τηρηθούν όλα τα μέτρα για τον COVID-19. Θα μοιραστούν, ατομικά νερά, χυμοί και σνακ. Οι ωφελούμενοι παρακαλούνται να έχουν μαζί τους το ΑΜΚΑ.

Παρακαλούμε να δηλώσετε συμμετοχή εγκαίρως.

Επικοινωνήστε τηλεφωνικά ή στείλτε μήνυμα με τα στοιχεία σας στα παρακάτω τηλέφωνα :

Από σταθερό (χωρίς χρέωση): 800 100 1770

Από κινητό: 6907650399