ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΔΗΚΕΔΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΣΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΔΗΜΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ

Η Δημοτική Κοινωφελής Επιχείρηση Έδεσσας στα πλαίσια υλοποίησης της Στρατηγικής Βιώσιμης Αστικής Ανάπτυξης του Δήμου Έδεσσας με τίτλο «Έδεσσα, Αστική Αναζωογόνηση» υλοποιεί την Πράξη «Κοινωνικό Φροντιστήριο Δήμου Έδεσσας» στην οποία έχουν την δυνατότητα εγγραφής μαθητές Γυμνασίων και Λυκείων του Δήμου.

Μετά την ολοκλήρωση της πρώτης εκπαιδευτικής χρονιάς ξεκινούν οι εγγραφές για την επόμενη, είτε διαδικτυακά στο email:info.edessacity@gmail.com , είτε με την κατάθεση της αίτησης και των απαραίτητων δικαιολογητικών στο Πολιτιστικό Κέντρο Δήμου Έδεσσας. Στην ιστοσελίδα www.edessacity.gr οι υποψήφιοι ωφελούμενοι μπορούν να βρουν την αίτηση συμμετοχής και τα απαραίτητα δικαιολογητικά.

Περίοδος εγγραφών 14/6 έως 14/8

Συνημμένα αρχεία:

ΑρχείοΜέγεθος
ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΑΙΤΗΣΗΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΣΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΔΗΜΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ_v2.pdf136.4 KB